Úvodní stránka » studio BUBEC » Zažij město jinak Řeporyje

Letos se poprvé zapojíme do sousedských slavností Zažij město jinak. Budou se konat ve Studiu a Zahradě Bubec a v ulici Tělovýchovná.

 

Bohatý program bude probíhat od 14:00 do 22:00 a můžete se těšit na:

- 14:00: graffiti s Danem a Maxem + skateové překážky – workshop pro děti a malování legálu a celé fasády domu v zahrade (celé odpoledne)

- 15:00 – workshop Václava Balabánová / Studio W-Arte - ukázková hodina arteterapie pro děti z programu Baby Bubec 

- 16:00 – vernisáž výstavy “Pick 'n' Mix”: patří do série výstav rezidenčních umělců studia BUBEC, která nabízí divákům možnost vidět umění v jeho přirozeném prostoru, kde se přímo vyvíjí, a umělcům nabízí jedinečnou networkingovou platformu. Vystavující: Martina Viková (CZ), Tomáš Voves (CZ), Minami Nishinaga (JP), Tomáš Koběrský (CZ), Loretta Lau (HK), Karolina Prom (UK), Petr Šťastný (CZ), Tereza Svatošová (CZ).

- 16:30 - koncert Kytarový Gang: vystoupení žáků ZSUŠ – škola pro radost

- 17:30 - o.z. Periférne centrá - Neformální prezentace partnerské organizace,  která buduje kultúrní centrum „Škôlka“ do budovy bývalé materské školy v Dúbravici na Slovensku a o tom jako prinášejí současné umění na slovenský venkov.

- 19:00 – koncert David Pomahač: Křehký písničkář s duší rockera a něžný rocker v pozici písničkáře. Romantik, poetik a melancholik v jednom balení s písněmi o hledání toho, co vlastně hledáme úplně všichni. David Pomahač založil v 2010 urban folkové duo Kieslowski. Kromě připravované sólovky, pokračuje také ve spolupráci s Martinem “Bonusem” Tvrdým, na projektu Tvrdý/Pomahač.

- 20:30 – Film “Čas lesa”, F. Drouet, Francie, 2018, 103 min.: Režisér se vydává do francouzských lesů. Jejich ploch přibývá, diverzita však klesá. Jaké jsou cesty k životaschopnému lesu?

A samozřejmě bude připraveno občerstvení a animace pro děti.

 

Pokud se chcete stát součástí, spolupodílet se na programu sousedských slavností, kontaktujte nás na info@bubec.cz

Akce je pořádána ve spolupráci s Automat, MČ Praha Řeporyje, ZSUŠ – škola pro radost. Akcia je podpořena MHMP, Státním fondem kultury, MČ Praha Řeporyje, Net4Gas.

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Čestmír Suška