Úvodní stránka » Creative Bubec » Výtvarný atelier pro nejmenší ve věku od 3 do 6 let

Výtvarný atelier pro najmenší ve věku od 3 do 6 let

Anotace:

Kurz je zaměřen především na podporu fantazie, tvořivosti a samostatného myšlení. Nebudeme se bát zkoušet, experimentovat, zažívat. 

„ Tvořivé prožívání světa, považuju za základní lidskou přirozenost. Proto svým žákům, vždy nabízím především setkání sama se sebou skrze volně proudící fantazii, řemeslnou dovednost a uměleckou estetiku.“ Kristýna Adámková.

Za kolik: jednorázové zaplacení celého pololetí kurzu: 2800 Kč/děti.  Lekce je možné navštěvovat i nárazově, cena za jednu lekci je 200Kč/ks. V ceně je výtvarný materiál pro jednu osobu na celou dobu kurzu.

Platba: Částku za kurz  je nutné uhradit na číslo účtu 131393369/0800 nejpozději do 7 dnů od zahájení kurzů. Neopomeňte uvést variabilní symbol 201909, do poznámky uveďte BB (jako baby bubec) a jméno dítěte/dětí. Případně můžete platit prvních 4 dílniček jednorázově za vyšší sazbu a vyzkoušet, jestli se Vašemu dítěti kurz líbí. Následně se doplatí pouze rozdíl do celkové částky.

Kdy:  Čtvrtek 16:45 do 18:15.

Pro koho: pro věkovou skupinu 3- 6 let.

S kým: Kurz povede lektorka Kristýna Adámková

Kde: malý ateliér ve studiu BUBEC. Tělovýchovná 748, Praha 5- Řeporyje

Co s sebou? V ceně je materiál, ale doneste si s sebou oblečení na výtvarnou a tedy někdy i špinavou práci!

Jak se přihlásit? Pro více informací a přihlášení do kurzů kontaktujte Jarka Janíčková - jarka(at)bubec.cz, tel. číslo: 731 863 736

O Krystýně:

Studium výtvarných umění a řemesel procházím od útleho dětství. Jsem absolventka Fakulty užitého umění a designu , ateliér Přírodní materiály. S dětmi se ráda podílím na tvorbě taktilních knih pro nevidomé a slabozraké. Doplňkově se věnuji expresivním technikám arteterapie a má vlastní volná tvorba vychází z tradičně akademických i experimentálních technik kresby.

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Čestmír Suška