Úvodní stránka » Creative Bubec » Výtvarný ateliér pro děti od 7 do 15 let

Výtvarný ateliér pro děti od 7 do 15 let

„ Tvořivé prožívání světa, považuju za základní lidskou přirozenost. Proto svým žákům, vždy nabízím především setkání sama se sebou skrze volně proudící fantazii, řemeslnou dovednost a uměleckou estetiku.“ Kristýna Adámková

Za kolik: jednorázové zaplacení celého pololetí kurzu: 2800 Kč/děti.  Lekce je možné navštěvovat i nárazově, cena za jednu lekci je 200Kč/ks. V ceně je výtvarný materiál pro jednu osobu na celou dobu kurzu.

Platba: Částku za kurz  je nutné uhradit na číslo účtu 131393369/0800 nejpozději do 7 dnů od zahájení kurzů. Neopomeňte uvést variabilní symbol 201909, do poznámky uveďte Creative a jméno dítěte/dětí. Případně můžete platit prvních 4 dílniček jednorázově za vyšší sazbu a vyzkoušet, jestli se Vašemu dítěti kurz líbí. Následně se doplatí pouze rozdíl do celkové částky.

Kdy: Čtvrtek 15:00 do 16:45.

Pro koho: pro věkovou skupinu 7- 15 let.

S kým: Kurz povede lektorka Kristýna Adámková

Kde: malý ateliér ve studiu BUBEC. Tělovýchovná 748, Praha 5- Řeporyje

Co s sebou? V ceně je materiál, ale doneste si s sebou oblečení na výtvarnou a tedy někdy i špinavou práci!

Jak se přihlásit? Pro více informací a přihlášení do kurzů kontaktujte  Kristýna Adámková - kristyna.studiobubec@gmail.com, tel. číslo: 731 312 625

O Kristýně:

Studium výtvarných umění a řemesel procházím od útleho dětství. Jsem absolventka Fakulty užitého umění a designu , ateliér Přírodní materiály. S dětmi se ráda podílím na tvorbě taktilních knih pro nevidomé a slabozraké. Doplňkově se věnuji expresivním technikám arteterapie a má vlastní volná tvorba vychází z tradičně akademických i experimentálních technik kresby.

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Jitka a Květa Válovy