Úvodní stránka » Projekty » výstavy

– výzva umělcům:

k podání přihlášek k účasti na letošní výstavě děl ve veřejném prostoru Městské části Praha – Řeporyje pořádané Studiem Bubec, Tělovýchovná 748, Praha - Řeporyje, ve dnech 1. 6. – 30. 9. 2015.

Už tradičně se centrum Řeporyjí změní v létě na uměleckou galerii. Po úspěšných předešlých ročnících pořádá Bubec o. p. s. i letos výstavu umění ve veřejném prostoru. Výstava je součástí dlouhodobého plánu rozvoje Studia Bubec, který se snaží změnit okrajovou část Řeporyjí na moderní městskou čtvrť, kde mohou svůj volný čas trávit návštěvníci z celé Prahy i z okolních obcí.

Přihlášky (CV s kontaktními údaji) a návrhy ve formě stručného popisu a doprovodného vizuálního materiálu posílejte buď v elektronické podobě Ivaně Hanzlíkové na e-mail: hanzlikova@bubec.cz nebo poštou na adresu: Bubec o. p. s., Radouňova 1, 155 00 Praha - Řeporyje.                    

Umělecká rada Studia Bubec pracuje ve složení: Tomáš Bambušek, Michal Fischer, Ivana Hanzlíková, Michal Novotný, Martin Pertl, Čestmír Suška, Daniel Suška a Diana Winklerová.

 Za Bubec o. p. s.

Ivana Hanzlíková a Čestmír Suška

 

Kromě již proslulých Art Safari, které se konají každoročně přímo v uměleckém studiu v Praze Řeporyjích, organizuje Bubec výstavy i mimo studio ve spolupráci s kulturními nebo městskými institucemi, např. výstavy ve Staroměstské radnici v Praze (2011, 2013) a další. 

Mezi jednu z nejočekávanějších výstav letošního roku, na které studio Bubec aktivně spolupracuje s evropským hlavním městem kultury Plzeň 2015, bezpochyby patří výstava Čestmíra Sušky - RESTART. V bývalé trolejbusové Vozovně rovněž proběhne i letní Art Safari! Pakliže bylo v roce 2013 "přežít rok uměním", pak v roce 2015 bude uměním stihnout všechny akce pořádané uměleckým studiem Bubec.

 

 

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Čestmír Suška