Úvodní stránka » studio BUBEC » Senovážné žije!

Zveme Vás na sousedská slavnost "otevrení Senovážné námestí"!Pátek 18. října od 14:00 do 22:00 hod., seznamte se s restauracemi, neziskovými organizacemi, galeriemi a obchody na Senovážné námestí, které pro vás pripravily den otevrených dverí s programem. Prijdte na námestí, obdržíte mapku a poznejte zajímavostí Senovážného náměstí.

O 17:30 a 19:00 Vás pozveme na cirkusové tanecní vystoupení REZ/ERVACE od Cirkus Mlejn (Eliška Brtnická a hosté). A to prímo na instalaci sochare Cestmíra Sušky „Opuštená obydlí“, které do 29.10.2019 jsou umístnené na centrální prostor náměstí.

Následně 22 října od 13:00 do 16:00 hod. v Edison Filmhub (Jeruzalémská 2) uspořádáme veřejný workshop „Jak oživit Senovážné náměstí“ o problémech námestí a možnostech jeho rozvoje.


___

Tento projekt poradaji Spolek Senovážné žije z.s. a Bubec o.p.s. Akcia je podpořena MČ Praha 1 a Magistrát hlavního města prahy. Děkujeme za podporu i Jindřišská věž s.r.o., Edison Filmhub - Film Europe s.r.o. a Cirkus Mlejn.

Spolek Senovážné žije z.s. vznikl v květnu 2019 a sdružuje subjekty sídlící na náměstí. Patří k nim Vinný bar Vinograf, Koktejlbar Hoffa, galerie a architektonické studio Kvalitář, HARDDECORE, showroom českého a zahraničního designu, Evolution Films, filmová producentská společnost, SICILI Café – kavárna a restaurace a SMOSK – zástupce vlastníka budovy sdružující odborové svazy v kultuře. Cílem spolku je průchozí náměstí změnit v „atraktivní cílovou destinaci“.

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Jitka a Květa Válovy