Úvodní stránka » studio BUBEC » Otevřená výzva pro studenty a absolventy uměleckých škol

Nadace Suška – Shameti a Studio Bubec vyhlašují otevřenou výzvu pro studenty a absolventy uměleckých škol a mladé začínající umělce.

Po rekonstrukci studia, která probíhala větší část roku 2015, bychom chtěli nabídnout mladým umělcům prostory Studia Bubec na jejich tvorbu. Studio je vybaveno základním nářadím a výrobním zařízením pro práci s kovem, dřevem, kamenem i ostatními materiály. Umělci mohou pracovat ve společném otevřeném prostoru, využívat nářadí studia a konzultace s etablovanými českými umělci, kteří ve studiu pracují denně (Čestmír Suška, Ladislav Plíhal aj.). Prostor na čtyřtýdenní rezidenci od 4. do 31. ledna 2016 nabízíme studentům díky štědré podpoře Nadace Suška – Shameti bez rezidenčního poplatku. Počet míst je omezený, účastníky vybírá umělecká rada ve složení: Ivana Hanzlíková (předsedkyně), Tomáš Bambušek, Michal Fišer, Martin Pertl, Ladislav Plíhal, Čestmír Suška a Diana Winklerová.

Přihlášky (CV s kontaktními údaji) a návrhy ve formě stručného popisu a doprovodného vizuálního materiálu posílejte na adresu info@bubec.cz do 18. 12. 2015.

Výsledky krátkodobé rezidence budeme prezentovat na společné výstavě, zabezpečíme propagaci, materiál si účastník rezidence zajistí na vlastní náklady.

   

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Čestmír Suška