Úvodní stránka » studio BUBEC » Otevřená výzva pro studenty a absolventy uměleckých škol

Nadace Suška – Shameti a BUBEC o.p.s. vyhlašují otevřenou výzvu pro studenty a absolventy uměleckých škol a mladé začínající umělce.

I v roce 2018 bychom mladým umělcům rádi nabídli možnost účastnit se rezidenčního pobytu ve studiu BUBEC. Studio je vybaveno základním nářadím a výrobním zařízením pro práci s kovem, dřevem, kamenem i ostatními materiály. Umělci mohou pracovat ve společném otevřeném prostoru, využívat nářadí studia a konzultace s etablovanými českými umělci, kteří ve studiu pracují (Čestmír Suška, Ladislav Plíhal aj.).

Prostor na čtyřtýdenní rezidence od ledna do prosince 2018 nabízíme studentům díky štědré podpoře Nadace Suška – Shameti bez rezidenčního poplatku.

Počet míst je omezený, účastníky vybírá umělecká rada ve složení: Ivana Hanzlíková (předsedkyně), Arjana Shameti, Daniela Kramerová, Diana Winklerová, Nicole Taubinger, Čestmír Suška, Michal Fišer, Martin Pertl, Daniel Suška.

Přihlášky (CV s kontaktními údaji) a návrhy ve formě stručného popisu a doprovodného vizuálního materiálu posílejte na E petra@bubec.cz do 5. 12. 2017.

Výsledky krátkodobé rezidence budeme prezentovat na společné výstavě, zabezpečíme propagaci, materiál si účastník rezidence zajistí na vlastní náklady.

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Jitka a Květa Válovy