Úvodní stránka » Creative Bubec » NOVINKA V CREATIVE BUBEC

Výtvarný kroužek pro děti od 5 let s lektorkou Terkou od 1. 2. 2022 - SOS, Socho?

SOS, Socho? je kurz pro ty nejmenší a i ty lehce větší, který se zaměřuje na zkoumání limitů soch. Hravou formou se pustíme do mapování okrajů sochařského vyjádření. Vyzkoušíme si klasické modelování hlínou, nevyhneme se ani zdánlivě netradičním materiálům. Naučím tě hledat inspiraci, vyjádřit své myšlenky a představy pomocí svých vlastních rukou. Ukážu ti, jak naložit s různými materiály. Věci, které se na první pohled mohou zdát nepodstatné, se naší optikou změní v středobod našeho sochařského bádání. 

Za kolik: jednorázové zaplacení celého pololetí kurzu: 2800 Kč/děti.  Lekce je možné navštěvovat i nárazově, cena za jednu lekci je 200Kč/ks. V ceně je výtvarný materiál pro jednu osobu na celou dobu kurzu.

Platba: Částku za kurz  je nutné uhradit na číslo účtu 131393369/0800 nejpozději do 7 dnů od zahájení kurzů. Neopomeňte uvést variabilní symbol 201909, do poznámky uveďte Creative a jméno dítěte/dětí. Případně můžete platit prvních 4 dílniček jednorázově za vyšší sazbu a vyzkoušet, jestli se Vašemu dítěti kurz líbí. Následně se doplatí pouze rozdíl do celkové částky.

Kdy: Úterý 15:00 -16:30

Pro koho: pro věkovou skupinu 5 - 7 let.

Kdy: Úterý 16:30-18:00

Pro koho: pro věkovou skupinu 7- 15 let.

S kým: Kurz povede lektorka Tereza Šimková

Kde: malý ateliér ve studiu BUBEC. Tělovýchovná 748, Praha 5- Řeporyje

Co s sebou? V ceně je materiál, ale doneste si s sebou oblečení na výtvarnou a tedy někdy i špinavou práci!

Jak se přihlásit? Pro více informací a přihlášení do kurzů kontaktujte  Kristýna Adámková - kristyna.studiobubec@gmail.com, tel. číslo: 731 312 625

Pár slov o lektorce


Studovala v ateliéru sochařství Dominika Langa a Edith Jeřábkové na Umprum a v ateliéru Performance Jiřího Kovandy na UJEP v Ústí nad Labem. Absolvovala stáž na britské University of Derby a na VŠVU v Bratislavě v sochařském ateliéru. Působila jako pedagožka v několika institucích. Od roku 2019 vede svůj výtvarný ateliér Roháč v Praze. Aktivně se věnuje malbě a uměleckým instalacím především konfrontaci člověka a přírody. V
 Ateliéru Pellé se podílí na koncepci a realizaci tvůrčích dílen pro školy a veřejnost
. 

imagetools1.jpg

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Čestmír Suška