Úvodní stránka » studio BUBEC » Loutková dílna Václava Krčála juniora na Bubciworkshop pro dospělé, 14 a více let

V rámci chystaného projektu Svobodné loutkové večery v Zahradě BUBEC vyhlašujeme speciální workshop pro amatérské nadšence loutkového divadla. 

Během workshopu budete mít příležitost dívat se pod ruce přednímu současnému loutkáři Václavovi Krčálovi mladšímu a sami si vyzkoušet výrobu klasické dřevěné marionety s podporou jeho asistenta. K dispozici bude pro každého účastníka pracovní ponk a řezbářská dláta. Během dílny si vyzkoušíte postupy práce s řezbářským dlátem, konstrukční a mechanické principy a na závěr kolorovací techniky. Kurz je intenzivní a podmíněný proaktivním přístupem a základní řemeslnou zručností (schopnost zatloukání hřebíků, složit např. ikea stolek, odvaha nakreslit obličej/zvíře )

Reference: https://www.instagram.com/krcal.art/

Termín:  pátek 23.7. 14:30 – 19:30, sobota 24.7. 10:00 – 18:00, neděle 25.7. 9:00 – 13:00 ( kurz je třídenní, nelze vybírat jednotlivé dny samostatně)
B
Cena kurzu: 2 500 Kč - hotově na místě

Kde: Sochařské studio Bubec, Tělovýchovná 748, Praha Řeporyje

Kapacita:  10 osob 
Přihlášky prosíme posílejte nejpozději do 20.7. emailem na adresu ladislav.plihal@seznam.cz ve formě: "Přihlašuji se závazně na Loutkovou dílnu Václava Krčála juniora." + jméno, příjmení. V případě vládních nařízení, nebo nenaplnění kapacity si vyhrazujeme právo workshop odvolat.
Bližší informace:
Ladislav Plíhal, tel. 721 539 904, ladislav.plihal@seznam.cz

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Čestmír Suška