Úvodní stránka » Creative Bubec » Kresba/malba s Šárkou

Kresba/malba s Šárkou

Účastníci budou mít možnost naučit se základy (např. zálady perspektivy) kresby a malby a vyzkoušet si různé techniky (např. tempera, akvarel, suché pastely, tuž). Výuka bude probíhat nejen uvnitř ateliéru, ale děti budou mít možnost pracovat i v plenéru, či při malbě zvířat i například v zoogické zahradě.

Za kolik: jednorázové zaplacení celého pololetí kurzu: 2800 Kč/děti.  Lekce je možné navštěvovat i nárazově, cena za jednu lekci je 200Kč/ks. V ceně je výtvarný materiál pro jednu osobu na celou dobu kurzu.

Platba: Částku za kurz  je nutné uhradit na číslo účtu 131393369/0800 nejpozději do 7 dnů od zahájení kurzů. Neopomeňte uvést variabilní symbol 201909, do poznámky uveďte BB (jako baby bubec) a jméno dítěte/dětí. Případně můžete platit prvních 4 dílniček jednorázově za vyšší sazbu a vyzkoušet, jestli se Vašemu dítěti kurz líbí. Následně se doplatí pouze rozdíl do celkové částky.

Kdy: Středa od 16:00 do 17:30 hodin

Pro koho: od 10 do 15 let

S kým: Kurz povede lektorka Šárka Blažková

Kde: malý ateliér ve studiu BUBEC. Tělovýchovná 748, Praha 5 - Řeporyje

Jak se přihlásit? Pro více informací a přihlášení do kurzů kontaktujte Jarka Janíčková - jarka(at)bubec.cz, tel. číslo: 731 863 736

O Šárce:

Studoval jsem na textilní školy, ateliér nových médií, naučila jsem se tedy jak základy šití, tak i například focení. S dětmi jsem již pracovala a těším se tomu že s nimi budu tvořit nadále, Jsem si jistá že jim předám nové poznatky stejnětak, jak se mi s dětmi často stává, přiučí ony i mne něco nového.

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Jitka a Květa Válovy