Úvodní stránka » studio BUBEC » Kniha Bubec 20: Příběh uměleckého studia

Na 250 stránkách knihy najdete nespočet informací, fotografií i vzpomínek zakládajících aktérů a pamětníků studia, mezi které patří například Čestmír Suška, Jan Hřebejk, Libor Winkler nebo Martin Velíšek. Kniha rovněž referuje o všech aktivitách této organizace: Od pravidelných výstav Art Safari, přes divadelní činnosti až po rezidenčních pobyty a kurzy pro děti i dospělé. Studio je aktivní i mimo Řeporyje, zorganizovalo například akci Revoluční 30 k výročí Sametové revoluce a několik ročníků Festivalu m3 / umění v prostoru, který se věnuje umění ve veřejném prostoru na různých místech Prahy. Na výstavách, rezidenčních pobytech, kurzech a dalších akcích studia se vystřídaly stovky českých i zahraničních umělců.

Publikace bude vytištěna v nákladu 800 kusů a její křest je plánován v březnu 2021 přímo u nás ve Studiu Bubec. Váš finanční příspěvek je automatickou vstupenkou na tuto akci, jejíž součástí bude shrnutí a reflexe této stále se rozvíjející kulturní instituce, představení aktivit studia i doprovodný hudební program.

Moc děkujeme za jakoukoliv poskytnutou podporu, kterou se vám budeme snažit aktivně vrátit naším výstavním programem, komunitními akcemi a jinými aktivitami.

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Jitka a Květa Válovy