Klub přátel studia BUBEC


Kolem studia BUBEC vzniká široká komunita přátel a podporovatelů, s jejichž podporou studio BUBEC neustále rozšiřuje a zkvalitňuje svoje aktivity na podporu umění a kulturně-komunitního života v MČ Praha-Řeporyje. Staňte se jedním z nich, čerpejte výhody a podílejte se na ambiciózních projektech!


Za poslední rok jsme díky naším partnerům rozšířili rezidenční program, aktivity komunitní zahrady BUBEC a zavedli pravidelnou výstavní činnost. Kontinuálně se věnujeme revitalizaci veřejných prostranství, vzdělávání a aktivitám pro nejmenší. Naše činnost směřuje k naplnění Vize 10,000 m2 kreativity - výjimečného projektu multifunkčního kulturně-komunitního centra pro celou rodinu.


Buďte s námi u toho!


Jak postupovat?


Vyberte si druh členství a zašlete své jméno, adresu  a požadovaný druh členství na e-mailovou adresu tatiana@bubec.cz. Roční členský příspěvek můžete uhradit převodem na účet č. 131393369 / 0800 a po jeho uhrazení dostanete potvrzení o zařazení do Klubu.


Při platbě členského příspěvku si můžete zvolit, který z našich projektů si přejete podpořit a podle toho zadat při platbě jeden z následujících variabilních symbolů:


v.s. 1001 – Celoroční provoz studia

v.s. 1002 – Vize 10,000 m2 kreativity
v.s. 
1003 – Divadelní studio BUBEC
v.s. 
1004 – Kurzy pro děti
v.s.
1005 – Zahrada BUBEC


Druhy členství pro jednotlivce:


Přítel: 500 Kč za rok

Vstup zdarma na všechny výstavy, vernisáže a přednášky s 1 hostem.


Rodina: 900 Kč za rok

Vstup zdarma na všechny výstavy, vernisáže a přednášky pro 2 dospělé a děti do 18 let, sleva 5% na všechny výtvarné kurzy a workshopy.


Podporovatel: 1 000 – 4900 Kč za rok

Vstup zdarma na všechny výstavy, vernisáže a přednášky s 2 hosty, sleva 7% na všechny výtvarné kurzy a workshopy, zveřejnění jména na www.bubec.cz


Patron: 5000 Kč a více za rok

Vstup zdarma na všechny výstavy, vernisáže a přednášky se 4 hosty, sleva 10% na všechny výtvarné kurzy a workshopy, zveřejnění jména na www.bubec.cz, grafický list od umělce spolupracujícího se studiem BUBEC.


Druhy členství pro firmy:


Stříbrné: 10000 – 99000 Kč za rok

VIP stup na všechny výstavy, vernisáže a přednášky se 4 hosty, sleva 10% na všechny výtvarné kurzy a workshopy, zveřejnění jména na www.bubec.cz, grafický list od umělce spolupracujícího se studiem BUBEC, VIP akce 1x ročně.


Zlaté: 100000 – 199000 Kč za rok

VIP vstup na všechny výstavy, vernisáže a přednášky se 4 hosty, sleva 10% na všechny výtvarné kurzy a workshopy, zveřejnění jména na www.bubec.cz, grafický list od umělce spolupracujícího se studiem BUBEC, VIP akce 1x ročně, soukromá prohlídka studia s Čestmírem Suškou pro skupinu do 20 osob.


Platinové: více než 200 000 Kč za rok

Děkovná tabule ve studiu BUBEC, možnost využití zahrady BUBEC pro firemní akci 1x ročně, VIP vstup na všechny výstavy, vernisáže a přednášky se 4 hosty, sleva 10% na všechny výtvarné kurzy a workshopy, zveřejnění jména na www.bubec.cz, grafický list od umělce spolupracujícího se studiem BUBEC, VIP akce 1x ročně, soukromá prohlídka studia s Čestmírem Suškou pro skupinu do 20 osob.

Všechny dary jsou využité v souladu s posláním organizace, hospodárně a účelově. Všem dárcům poskytujeme informace o použití daru a činnosti organizace. Samozřejmostí je vystavení potvrzení o daru, které můžete použít na snížení daňového základu.

Všechny dotazy Vám ráda zodpoví Tatiana Brederová: 

email: tatiana@bubec.cz

mobil: +420 728114927

Těšíme se na setkání a spolupráci s Vámi!
 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Jitka a Květa Válovy