Úvodní stránka » Creative Bubec » Jak vzniká kniha / grafický kurz s Šárkou

Jak vzniká kniha / grafický kurz s Šárkou

Kurz bude zaměřen na výuku různých technik tisku jako je linoryt, sítotisk, přenos fotky na dřevo/látku, obtiskování, razítka. Budeme si vyrábět i vlastní papír a možná, že vznikne i originální kniha.

Za kolik: jednorázové zaplacení celého pololetí kurzu: 2800 Kč/děti.  Lekce je možné navštěvovat i nárazově, cena za jednu lekci je 200Kč/ks. V ceně je výtvarný materiál pro jednu osobu na celou dobu kurzu.

Platba: Částku za kurz  je nutné uhradit na číslo účtu 131393369/0800 nejpozději do 7 dnů od zahájení kurzů. Neopomeňte uvést variabilní symbol 201909, do poznámky uveďte BB (jako baby bubec) a jméno dítěte/dětí. Případně můžete platit prvních 4 dílniček jednorázově za vyšší sazbu a vyzkoušet, jestli se Vašemu dítěti kurz líbí. Následně se doplatí pouze rozdíl do celkové částky.

Kdy: Středa od 14:00 do 16:00 hodin

Pro koho: od 7 do 15 let

S kým: Kurz povede lektorka Šárka Blažková

Kde: malý ateliér ve studiu BUBEC. Tělovýchovná 748, Praha 5 - Řeporyje

Jak se přihlásit? Pro více informací a přihlášení do kurzů kontaktujte Jarka Janíčková - jarka(at)bubec.cz, tel. číslo: 731 863 736

O Šárce:

Studoval jsem na textilní školy, ateliér nových médií, naučila jsem se tedy jak základy šití, tak i například focení. S dětmi jsem již pracovala a těším se tomu že s nimi budu tvořit nadále, Jsem si jistá že jim předám nové poznatky stejnětak, jak se mi s dětmi často stává, přiučí ony i mne něco nového.

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Čestmír Suška