Úvodní stránka » Creative Bubec » Multimediální kroužek s Šárkou

Multimediální kroužek s Šárkou

Účastníci si budou moci vyzkoušet zaznamenání obrazu pomocí nejstarších technik (Camera obscura), ale naučí se i práci s digitalním fotoaparátem, fotografování v noci, v plenéru, dokument, portrét atp. a další techniky jako jsou koláže, malování světlem, scanogram...

Za kolik: jednorázové zaplacení celého pololetí kurzu: 2800 Kč/děti.  Lekce je možné navštěvovat i nárazově, cena za jednu lekci je 200Kč/ks. V ceně je výtvarný materiál pro jednu osobu na celou dobu kurzu.

Platba: Částku za kurz  je nutné uhradit na číslo účtu 131393369/0800 nejpozději do 7 dnů od zahájení kurzů. Neopomeňte uvést variabilní symbol 201909, do poznámky uveďte Creative jméno dítěte/dětí. Případně můžete platit prvních 4 dílniček jednorázově za vyšší sazbu a vyzkoušet, jestli se Vašemu dítěti kurz líbí. Následně se doplatí pouze rozdíl do celkové částky.

Kdy: Středa a pátek od 15:00 do 17:00 hodin

Pro koho: od 7 do 15 let

S kým: Kurz povede lektorka Šárka Blažková

Kde: malý ateliér ve studiu BUBEC. Tělovýchovná 748, Praha 5 - Řeporyje

Jak se přihlásit? Pro více informací a přihlášení do kurzů kontaktujte Kristýnu Adámkovou - kristyna.studiobubec@gmail.com tel. číslo: 731312625

O Šárce:

Studoval jsem na textilní školy, ateliér nových médií, naučila jsem se tedy jak základy šití, tak i například focení. S dětmi jsem již pracovala a těším se tomu že s nimi budu tvořit nadále, Jsem si jistá že jim předám nové poznatky stejnětak, jak se mi s dětmi často stává, přiučí ony i mne něco nového.

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Čestmír Suška