Úvodní stránka » studio BUBEC » Ohlédnutí za Benefičním večerem pro Bubec

BENEFIČNÍ VEČER PRO BUBEC

Studio Bubec, založené v roce 2000, poskytuje prostor k tvorbě současným umělcům – probíhají zde rezidenční pobyty zahraničích umělců, výstavy, divadlo, tvůrčí dílny pro děti, semináře, dnes již známý festival umění Art Safari a další aktivity. 

Po 15leté etapě tvůrčí činnosti představuje Bubec novu vizi rozvoje pro širší veřejnost, která již přesahuje hranice samotného studia. Velkolepý projekt plánovaný do roku 2020 bude zahrnovat: rekonstrukci budovy studia, revitalizaci okolního terénu navazujícího na Dalejské údolí do zatravněného sochařského parku včetně přírodního hřiště pro děti a vybudování multifunkčního centra. Projektem rozděleným do 4 fází s rozpočtem 52 milionů korun se tak okrajová část Řeporyjí stane novým kulturním centrem, jehož program bude lákat návštěvníky z celé Prahy včetně okolních obcí. 

BUBEC 10000mKreativity

Za podpory státních i městských institucí, soukromých nadací i mecenášů hledáme další možnosti vícezdrojového financování projektu – výtěžek z benefiční aukce je jednou z nich.

Velice děkujeme předním současným umělcům, kteří s námi na benefičním večeru spolupracují a věnovali do aukce přes 60 děl.

Benefiční večer se konal 17. března 2015 od 18h v Barokním refektáři Dominikánského kláštera sv. Jiljí, Jilská 7A, Praha 1.

Děkujeme všem za účast!

Výsledková listina

V úspěšné benefiční aukci, jejíž výtěžek přes půl milionu korun je věnován na projekt www.bubec.cz/inpage/vize-2020  bylo vydraženo přes 50% děl. Zájemci, kteří se nemohli zúčastnit benefičního večera mají ještě možnost zakoupit díla v poaukčním prodeji za vyvolávací ceny. Seznam děl na prodej naleznete zde. Kontakt: simona.martinkova@bubec.cz

Děkujeme za Vaši účast!

Číslo účtu pro dražitele: 131393369/0800  

v.s. 999

Fotogalerie:

BENEFIČNÍ VEČER PRO BUBEC 17.3.2015 (Barokní refektář)

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Jitka a Květa Válovy