Úvodní stránka » Creative Bubec » Dřevokurz a loutky s Martinou

Dřevokurz a loutky s Martinou

Máte rádi práci se dřevem? Chtěli byste, aby Vaše děti uměly vzít do ruky nářadí a samy si něco vyrobit? Tak ať přijdou získat cenné rady "jak na to" do dřevodílny ve studiu Bubec. Od září 2019 zde bude probíhat dílna zaměřená na výrobu nejenom ze dřeva a na seznamování se s tvorbou loutek.

Za kolik: jednorázové zaplacení celého pololetí kurzu: 2800 Kč/děti.  Lekce je možné navštěvovat i nárazově, cena za jednu lekci je 200Kč/ks. V ceně je výtvarný materiál pro jednu osobu na celou dobu kurzu.

Platba: Částku za kurz  je nutné uhradit na číslo účtu 131393369/0800 nejpozději do 7 dnů od zahájení kurzů. Neopomeňte uvést variabilní symbol 201909, do poznámky uveďte BB (jako baby bubec) a jméno dítěte/dětí. Případně můžete platit prvních 4 dílniček jednorázově za vyšší sazbu a vyzkoušet, jestli se Vašemu dítěti kurz líbí. Následně se doplatí pouze rozdíl do celkové částky.

Kdy: Pondělí od 15:00 do 17:00 hodin

Pro koho: pro věkovou skupinu 7- 15 let.

S kým: Kurz povede lektorka Martina Viková

Kde: malý ateliér ve studiu BUBEC. Tělovýchovná 748, Praha 5- Řeporyje

Co s sebou? V ceně je materiál, ale doneste si s sebou oblečení na výtvarnou a tedy někdy i špinavou práci!

Jak se přihlásit? Pro více informací a přihlášení do kurzů kontaktujte  Jarka Janíčková - jarka(at)bubec.cz, tel. číslo: 731 863 736

O Martine:

Martina je absolventkou Akademie výtvarných umění v Praze v ateliéru sochařství. Její tvorba je od výroby loutek ke klasickému figurálnímu sochařství a odtud postupným abstrahováním zase zpět k loutkám. Jako protipól ke konkrétním postavám vytvářím různé abstraktní prostory – scény. Buď jako samostatné objekty, nebo pracuji ve veřejném prostoru či ve výstavních prostorách.

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Jitka a Květa Válovy