Úvodní stránka » Creative Bubec » dopolední baby BUBEC

Dopolední tvořivé dílny / Baby Bubec

Dopolední výtvarné dílničky pro děti od 2 let pod vedením zkušených pedagogů přímo ve výtvarném studiu!

Ve školním roce 2021/22 máme připravenu Školičku s Arjanou pro předškoláky

- Kdy?

Pátek od 9:00 do 13:00 hod

100 Kč/hod a celkem 400 Kč za dopoledne. Lekce je možné navštěvovat i nárazově (cena za jednu lekci je 130 Kč/hod).

(Dílnička se otevírá pouze při minimálním počtu 3 dětí.) V případě absence si lze zameškané dopoledne nahradit jiný den v týdnu.

- Jak se přihlásit?

Pro více informací a přihlášení do kurzů kontaktujte Kristýna Adámková -  kristynastudiobubec@gmail.com

- Co čeká Vaše děti?

Kreativní aktivity zaměřené na celkový rozvoj dítěte, hlavně důraz na činnosti výtvarné, hudebně-rytmické a divadelní, každé dopoledne vycházka do okolí- na zahradu Bubec, do Prokopského údolí.

- Čemu se u nás děti naučí?

Děti se u nás učí různým výtvarným technikám rozvíjející jejich fantazii, ale i jemnou motoriku, budou hrát divadlo, budou zpívat, tančit.. Učíme se žít v přírodě: jak si rozdělat oheň, jak vařit polévku v kotlíku, či jak sázet zeleninu. Děti jsou každý den minimálně hodinu na čerstvém vzduchu. Máme zahradu a nádherné Dalejské údolí za humny. Spolupracujeme s umělci ze studia Bubec, kteří jsou s dětmi jedna ruka. Dílničky probíhají přímo v sochařském ateliéru, kde si děti mohou osahat sochy a zažijí, jak vzniká opravdové umění, jak se sváří, pracuje se dřevem, kovem, kamenem...

Komu jsou dopolední dílny určeny?

Dopolední tvořivé dílny jsou určeny všem předškolním dětem od věku 2 let. V první řadě chceme podat pomocnou ruku rodičům, kteří nemají dostatek času na hlídání svých ratolestí. Nabízíme tak dlouhodobé i „nárazové" docházení (nemůžete sehnat místo ve školce nebo si potřebujete vzít nutně na dopoledne volno). Vaše děti zde čeká bohatý, smysluplný program, který si klade za cíl rozvíjet jejich osobnost a kreativitu.

- Platba:

Částku za kurz  je nutné uhradit na číslo účtu 131393369/0800 nejpozději do 7 dnů od zahájení kurzů. Neopomeňte uvést variabilní symbol 201909.  Neopomeňte uvést variabilní symbol 201609, do poznámky uveďte VK (jako výtvarné kurzy) a Vaše jméno či jméno dítěte/dětí. Případně můžete platit prvních pár dílniček jednorázově za vyšší sazbu a vyzkoušet, jestli se Vašemu dítěti kurz líbí. Následně se doplatí pouze rozdíl do celkové částky.

PŘIHLÁŠKY ZDE

Arjana Shameti

„Komunikovat s dětmi je pro mne nesmírná radost a inspirace. Potvrzuji si tak, že jejich vidění světa je zábavnější, nadějnější a dokonce rozumnější, než vidění dospělých.", říká Arjana.

Zkušená pedagožka, absolvovala speciální pedagogiku a francouzštinu na PFUK. Působila v dětských domovech, základních školách, střední škole, věnovala se domácímu vzdělávání (drama a francouzština). Ve volném čase hraje loutkové divadlo zejména pro děti v nemocnicích.

____

        

 


   

 Školička s Arjanou online:

Baby BUBEC se přestěhoval v roce 2018 přímo do sochařského studia BUBEC!

 

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Jitka a Květa Válovy