Úvodní stránka » studio BUBEC » BUBEC pořádá výstavu uměleckých děl ve veřejném prostor

výzva umělcům:

k podání přihlášek k účasti na letošní výstavě děl ve veřejném prostoru Městské části Praha – Řeporyje pořádané Studiem Bubec, Tělovýchovná 748, Praha - Řeporyje, ve dnech 1. 6. – 30. 9. 2015.

Už tradičně se centrum Řeporyjí změní v létě na uměleckou galerii. Po úspěšných předešlých ročnících pořádá Bubec o. p. s. i letos výstavu umění ve veřejném prostoru. Výstava je součástí dlouhodobého plánu rozvoje Studia Bubec, který se snaží změnit okrajovou část Řeporyjí na moderní městskou čtvrť, kde mohou svůj volný čas trávit návštěvníci z celé Prahy i z okolních obcí.

Přihlášky (CV s kontaktními údaji) a návrhy ve formě stručného popisu a doprovodného vizuálního materiálu posílejte buď v elektronické podobě Ivaně Hanzlíkové na e-mail: hanzlikova@bubec.cz nebo poštou na adresu: Bubec o. p. s., Radouňova 1, 155 00 Praha - Řeporyje, a to nejpozději do 30. 3. 2015.      

Výsledek výběrového řízení bude oznámen všem autorům do 5. 4. 2015.               

Vybraní umělci jsou pozvaní na besedu, která se uskuteční 8. 4. 2015 v 18.00 v prostorech Městského úřadu Řeporyje. Diskuse se bude zabývat využitím veřejného prostoru k uměleckým účelům a záměrem vybudovat sochařský park v ulici Tělovýchovná. 

Umělecká rada Studia Bubec pracuje ve složení: Tomáš Bambušek, Michal Fischer, Ivana Hanzlíková, Michal Novotný, Martin Pertl, Čestmír Suška, Daniel Suška a Diana Winklerová.

 Za Bubec o. p. s.

Ivana Hanzlíková a Čestmír Suška

 

23. 2. 2015    

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Jitka a Květa Válovy