Úvodní stránka » studio BUBEC » Aktivity BabyBubec v dalším pololetí

I v dalším pololetí pokračují v babyBubci dopolední tvořivé dílny které jsou určeny všem předškolním dětem od 2 let. V první řadě chceme podat pomocnou ruku rodičům, kteří nemají hlídání pro své ratolesti. Nabízíme tak dlouhodobé i „nárazové“ docházení (nemůžete sehnat místo ve školce nebo si potřebujete vzít nutně na dopoledne volno). Vaše děti zde čeká bohatý, smysluplný program, který si klade za cíl rozvíjet jejich osobnost a kreativitu. Chceme s dětmi kreslit, malovat, modelovat a tím zdokonalovat jemnou motoriku a chuť vyjadřovat se výtvarnou formou. Program babyBubce jsme sestavili s ohledem na potřeby každého dítěte. Hry podporující logické přemýšlení a naučí děti základy matematiky. Samozřejmostí je dostatek pohybu na čerstvém vzduchu v nádherném prostředí Prokopského údolí. Na procházkách a výpravách do přírody vedeme děti k environmentní výchově. Samozřejmostí jsou výtvarné činnosti uvolňování ruky, míchání barev, kresba, malování vodovkami, anilinovými barvami, temperami, učení se výtvarným technikám koláže, muchláže, tisku, lepení, skládání, stříhání, krájení, výroby prostorových objektů z papíru, přírodnin a odpadového materiálu, práce se sochařskou hlínou. Kromě výtvarné stránky se zaměříme i na základy dramatické výchovy, hru s loutkami, budeme zpívat a hrát divadlo, také si číst pohádky, ve kterých jsou skryta lidská moudra a ponaučení. V případě zájmu je možné Vaše dítě učit hravou formou základům francouzštiny.

Děti se v babyBubci cítí spokojené a šťastné pod laskavým dohledem paní Arjany Shameti, profesionální pedagožky se širokým záběrem zájmů a vlastních pestrých aktivit. Paní Arjana je vystudovaná speciální pedagožka a francouzštinářka, která se mimo jiné aktivně věnuje divadlu pro děti v nemocnicích, ale i na běžných veřejných scénách, píše scénáře, režíruje a hraje, zpívá v církevním pěveckém sboru. „Komunikovat s dětmi je pro mne nesmírná radost a inspirace. Potvrzuji si tak, že jejich vidění světa je zábavnější, nadějnější a dokonce rozumnější, než vidění dospělých.“, říká Shameti.

Kde, kdy a za kolik

Od pondělí do pátku od 9:00 do 13:00 v nově zrekonstruovaných prostorech v Praze Řeporyjích na náměstí. Cena: 280 Kč za 4 hodiny na každé dítě, kterému je v babyBubci věnována maximální individuální péče. Můžete si vybrat jen některé dny v týdnu. Výhodná cena za dlouhodobé celotýdenní docházení 2800 Kč za 4 týdny.

Část ceny dopoledních tvořivých dílen je dotována studiem Bubec. Reálná cena za hodinu výuky je 150 Kč, to znamená, že Studio Bubec dotuje více než polovinu ceny (80 Kč). 

 

napište nám | write to us

Pokud máte zájem o zasílání Newsletru, napište nám na info@bubec.cz

 

Aktuální výstava

Čestmír Suška